Blogunuzu Sosyal Medyada Öne Çıkaracak HootSuite Uygulaması

Yükleniyor

hootsuite

Eğer biraz da olsa güncel bir blogunuz varsa ve sosyal medyayı trafik getirmek için kullanıyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız hootsuite adındaki uygulama tam size göre.

Hootsuite ile Facebook profil ve sayfanız, twitter profiliniz, Google+ sayfanız, Linkedin hesabınız, WordPress’inizi bir pencere altında yönetebilir, bunlara giriş yapmamış olmanıza rağmen bir kere yetki verdikten sonra hootsuite girişinizle hepsinde birden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ayrıca hootsuite’in en faydalı yanlarından biri, bütün paylaşımları bir kerede yapıp bilgisayarı kapatmanızın bir faydası olmayacağı düşünülerek yapılmış olsa gerek, zamanlama ayarlayarak paylaşım yapabilmeniz. Örneğin bir gönderiyi 20 dakika sonraya zamanlayabilir, bir sonrakini de 45 dakika sonrasına zamanlayabilirsiniz. Bu hem takipçilerinizi hep aynı paylaşımları sık sık yapmadığınız için sıkmaz, hem de daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar.

Bir diğer güzel yanı ise analizler yapması. Eğer aylık 10$ civarında bir ücret ödemeyi kabul ederseniz detaylı bir şekilde sosyal medya kullanımınızın sitenize olan katkılarını ve etkilerini takip edebiliyorsunuz.

Bu yazı için En İyi 5 Sosyal Medya Yönetimi Aracı makalesinden faydalanılmıştır.

Ayrıca şu makaleyi de inceleyebilirsiniz: Websitem Mobilde Nasıl Görünüyor?

Blogunuzu Sosyal Medyada Öne Çıkaracak HootSuite Uygulaması” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir