WordPress Üyelerinizi E-Bülten Aboneniz Yapın

Yükleniyor

E-mail pazarlamanın modasının yavaş yavaş sona erdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İnsanlar halen maillerini kontrol ediyor. WordPress blogunuza üye olanlara e-bülten göndermeye ne dersiniz?

Öncelikle size gerekli olan şey, üyelerinizin e-posta adreslerini bir excel dosyasında sıralamak. Üşenmiyorsanız bunu tek tek yazarak yapabilirsiniz ama ben üşeniyorum açıkçası. Hele hele 100-200’den fazla üyeniz varsa hiç uğraşmayın. Users to CSV eklentisini kurun, iki tıkla üyelerinizin adı, sanı, e-mail adresleri .CSV dosyası olarak ayağınıza gelsin.

Users to CSV eklentisini indir.

(Eklentinin 2 yıldır güncellenmediğine bakmayın. Hala canavar gibi çalışıyor).

WordPress Üyelerinizi E-Bülten Aboneniz Yapın

Üye listemiz e-posta adresleriyle beraber elimizde. Peki ne yapacağız? Her seferinde toplu e-posta mı göndereceğiz? Olmaz. Daha profesyonel bir çözüm yolu var. Ben araştırdım, MailerLite’ı keşfettim.

MailerLite 30 günlük deneme sürümüyle ve basit kullanıcı arayüzüyle hemen beni kazandı. Kaydınızı tamamladıktan sonra Subscribers sekmesine geçip CSV formatındaki üye maillerinizi toplu olarak bir abone grubu oluşturup ona aktarın. Daha sonra Emails sekmesinden ilk e-postanızı oluşturun ve e-bülteniniz hazır!

Tavsiye: Bir-iki kere test amacıyla sadece kendi e-postanıza gönderin, daha sonra tüm abonelerinize yollayın.

MailerLite.com‘a git.

Bir başka yazıda görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir