“Robben Gelebilir”

Yükleniyor

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, yeni sezon transferleri için Radyospor’a önemli ayrıntılar anlattı. “Robben’i her takım ister ve Galatasaray’a gelebilir. Başkanımızın önemli bir yıldız oyuncu transfer etmek gibi bir planı daha var. Melo’da geçen sezon yaşanan bu yıl yaşanmaz” dedi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, yeni sezon transferleri için Radyospor’a önemli detaylar anlattı. “Robben’i her takım ister ve Galatasaray’a gelebilir. Başkan’ın önemli bir yıldız oyuncu transfer etmek gibi bir planı daha var. Melo’da geçen sezon yaşanan bu yıl yaşanmaz” dedi.

Radyospor’da Arkomen’in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif’e katılan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, Galatasaray taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.
ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI 
Sivasspor’u yenmeleri halinde şampiyon olacaklarını hatırlatan Haznedaroğlu, “Sivasspor maçında şampiyonluğumuzu ilan etsek bile kutlamaları Trabzonspor maçı sonrasına bırakacağız. Çünkü önümüzdeki hafta Fenerbahçe maçı var ve maça en yüksek motivasyonla çıkmak istiyoruz. Fenerbahçe maçları bizim için hep önemlidir. Bunu düşünmek zorundayız” dedi.
ROBBEN NEDEN GELMESİN?
Haznedaroğlu, yeni sezon için yeni bir yıldız gelecek mi, mesela Robben şeklindeki soruya, “Başkan başarıyı isteyen, hırslı ve heyecanlı bir yapıya sahip. Yönetimde konuşulan Sneijder, Drogba gibi bir ismin alınacağı konuşuluyor. Robben’i herkes ister. Evet Robben çok önemli bir oyuncu. Yaşı da ilerledi. Dolayısıyla Galatasaray’a gelebilir. Vatandaşı Sneijder’in bizde olması bu konuda ayrıca etkili olabilir” diye yanıt verdi.ROBBEN’DEN G.SARAY AÇIKLAMASI

MELO İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR 
Melo’nun takımda kalması için görüşmelerin devam ettiğini belirten Haznedaroğlu, “Sezon başında yaşadığımız sıkıntıyı bu yıl yaşamak istemiyoruz. Juventus kulübüyle görüşmeler devam ediyor. Belki 3 yıllığına kiralamak bir formül olabilir. Ama ne olursa olsun bu işi çok uzatmak istemiyoruz” şeklinde konuştu.
Kaynak: Radyospor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir