Trabzonspor – Antalyaspor Maç Öncesi Yorumu

Yükleniyor

Trabzon tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor. Üst üste alınan kötü sonuçlardan sonra, devre arasında yapılan teknik direktör değişikliği, oyuncu transferlerinin hiçbiri çare olmadı. Bu olumsuzlukların üst üste gelmesiyle takım küme düşme tehlikesi bile hissetmeye başladı. Janko ve Emerson kadro dışı, Olcan, Serkan ve Colman takımdaki yerlerini alamayacaklar.

Olası bir puan kaybında Trabzon kendini düşme hattının içinde bulabilir. Bunun farkında olan Trabzon taraftarı, yaklaşık iki bin kişi ile tesislere gidip takıma moral verdi. Bu önemli maçta Trabzon taraftarı stadı doldurup takımlarını destekleyeceklerdir. Mehmet Özdilek yönetimindeki Antalya ise lige iyi bir başlangıç yapıp uzun süre zirvede kalmasıyla dikkat çekmişti. Ligin ikinci yarısında bu başarılarını devam ettiremeyip zirveden uzaklaştılar. Buna rağmen UEFA kupasına katılma şanslarını sürdürüyorlar. Aissati, Diarra, Tita gibi önemli gol ayakları var.

Trabzon’un kötü futbol oynamasına ve eksiklerine rağmen kazanmak zorunda olduğu bir maç. Antalya’nın sekiz haftadır deplasman galibiyeti yok. Trabzon galip gelebilir fakat olası bir Antalya galibiyeti kimseyi şaşırtmasın. Antalya’nın Trabzon’da gol veya goller bulabileceğini düşünüyorum…

Trabzonspor – Antalyaspor Maç Öncesi Yorumu” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir