Kendi Android Uygulamanı Yap!

Yükleniyor

Bir websiteniz, blogunuz var ve siteniz için bir android uygulaması yapmak istiyorsanız, amma ve lakin kodlama bilginiz yoksa üzülmeyin.

Websitenizin bir uygulamasını yapıp ziyaretçilerinize sunmanızın şöyle bir faydası var, eğer bir ziyaretçi uygulamanızı indirip kurarsa, siteniz onun elinin altında olacaktır. Facebook’un uygulamasını düşünün, durup dururken aklınıza “dur gireyim de bir bakınayım” demek gelmiyor mu?

Online olarak sizin yerinize bir uygulama yapılsın, hatta ve hatta uygulama onların serverında kalsın, olacak iş değil. Oldukça başarılı ve faydalı bir site olan AppsGeyser bunu yapıyor. Hem de bedavaya.

AppsGeyser free android app maker

Siteye Git: AppsGeyser

Sitede “Start Now” deyip Website’yi seçin. Böylelikle sitenizi uygulama içinde iframe olarak gösterecek. Aslında muhtemelen bu uygulama oldukça basit bir şekilde yazılabiliyordur, ancak benim gibi bir cahilseniz siz de appsgeyser’i kullanmalısınız.

Sitenizin bilgilerini ve isterseniz bir de 72×72 logonuzu upload edip submitleyin. Ardından ikinci adımda bilgilerinizi isteyecek. Arzu ederseniz Facebook’la kaydolun (çok daha kısa sürer). Koşulları kabul edin ve uygulamanız hazır! Hayırlı olsun.

Benzer bir uygulamayı kendi emeğinizle yapmak isterseniz Android WebView Dersi isimli yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Kendi Android Uygulamanı Yap!” için 2 yorum

    Author’s gravatar

    gerçekten çok faydalı bir paylaşım. hemen deniyorum. umarım beklediğim sonucu alabilirim

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir