Android Tabletler İçin En İyi Müzik Uygulamaları

Yükleniyor

Android’li bir tabletiniz varsa bu tableti küçük bir müzik aletine çevirmeniz mümkün. İşte sizler  için sıraladığım birkaç uygulama.

Not: Uygulamalar en iyiden en kötüye sıralanmıyor.

Virtual Piano


Daha önceden Online Piyano Çal – Ümit Besen Olmaca adıyla yayınladığım blog yazısında web versiyonunu paylaştığım Virtual Piano’nun Android için olanı. Tabletin yanında telefonlarda da şahane!
Google Play’den İndir!

Guitar – Solo Lite


Gitar tutkunuysanız bu uygulama tam size göre. Tıpkı Virtual Piano gibi bu uygulama da hem telefon hem de tabletler için geliştirilmiş ve oldukça başarılı. İsterseniz perde – fret mode ile çalın, ister strum mod’la…
Google Play’den İndir!

Drum Pads 24


Hiphop’çılar gibi davul beat’leri mi vermek istiyorsunuz? Ya da “ben hiphop falan bilmem, duptıs’ıma bakarım” mı? İşte tam sizlik bir uygulama Paul Lipnyagov imzasıyla geliyor.
Google Play’den İndir!

Dubstep Drum Pads 24


Yine Paul Lipnyagov imzası taşıyan ve bir önceki uygulama olan Drum Pads 24’e oldukça benzeyen bir müzik uygulaması. Hastası olacaksınız!
Google Play’den İndir!

Kapanış

Bu listeye aklıma estikçe uygulamalar eklemeyi düşünüyorum. Kafanızda “bu uygulama şahane!” dediğiniz bir müzik uygulaması varsa lütfen yorum olarak bildirmeyi unutmayın.
Ayrıca bu yazıyı beğendiyseniz Mutlaka Denemeniz Gereken 8 Android Uygulaması ve Kendi Android Uygulamanı Yap! isimli yazılarımdan da memnun kalacağınızdan eminim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir